Znajdź nas na Google Map
Facebook
Sklep Centrus
 
Preparaty DDD pod_gora pod_gora
Higienia sanitarna
Oferta
Szkodniki
pod_gora
preparaty ddd

"CENTRUS"
Centrum Usług Sanitarnych
Bogdan Hruzewicz
Biuro i sklep, ul. 1-go Maja 19
20-410 Lublin

Tel./fax: (081) 534-52-21
Mob.: 0 602 407 747

e-mail:
bogdan.hruzewicz@interia.pl

Strona główna
higiena

>


Higiena sanitarna - likwidacja gryzoni i innych szkodników

Dezynfekcja, dezynsekcja i deratyzacja

W zabiegach dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji wykorzystujemy sprawdzone i posiadające wszystkie wymagane atesty preparaty. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie - zależnie od tego, czy dotyczy ono zwalczania gryzoni, owadów czy innych szkodników, korzystamy ze sprawdzonych środków w formie kostek, granulek, żelu oraz poidełek. W naszej ofercie dostępne są również karmniki na gryzonie i odstraszacze ptaków. Zapewniamy szybką i terminową realizację każdego Państwa zlecenia.

Dezynfekcja to zabieg polegający na likwidacji drobnoustrojów chorobotwórczych, które mogą być groźne dla zdrowia ludzi. Wykorzystując metody chemiczne, zapobiegamy możliwości zakażenia i sprawiamy, że środowisko jest bardziej przyjazne człowiekowi.

Dezynsekcja, czyli zwalczanie insektów skutecznie uwalnia nasze otoczenie od mrówek, pcheł, prusaków, karaluchów, komarów i innych owadów. Klient może zdecydować się na samodzielne przeprowadzenie dezynsekcji z pomocą odpowiednich preparatów lub zamówić tę usługę w naszej firmie w Lublinie. Specjaliści od dezynsekcji z przedsiębiorstwa CENTRUS stosują najczęściej metodę opryskową z wykorzystaniem żelu lub takich płynnych środków na owady jak Alfasep, Winylotox. W przypadku każdego zlecenia preparaty wybiera się zależnie od gatunku owadów i ich aktywności oraz stopnia zagrożenia w danym miejscu. Zapewniamy nie tylko skuteczne odkomarzanie oraz likwidację owadów, ale również zapobieganie ich ponownemu pojawieniu się w Państwa otoczeniu.

Deratyzacja to zwalczanie gryzoni, szczurów, myszy czy karczowników. Na podstawie oceny stopnia zagrożenia i aktywności szkodników dobieramy najskuteczniejsze preparaty gryzoniobójcze. Są to zazwyczaj granulaty, pasta, kostki oraz inne środki, które skutecznie przyciągają uwagę gryzoni. Dzięki temu możliwa jest ich szybka likwidacja.
Strona główna » Preparaty DDD » Higiena sanitarna » Oferta » Szkodniki » Do góry strony
do góry strony