O nas

Zajmujemy się wykonywaniem profesjonalnych usług z zakresu:

 

1. Deratyzacji - likwidowania gryzoni.
2. Dezynsekcji - likwidowania insektów/owadów latających i biegających oraz pełzających.
3. Dezynfekcji - odkażania pomieszczeń, powierzchni, metodą ozonowania.

Znamy metody i produkty na odstraszanie gołębi i ptaków. Montujemy kolce, pasty odstraszające, siatki zabezpieczających.
Czyścimy i dezynfekujemy zsypy, komory zsypowe i śmieciowe, skutecznie usuwamy graffiti. Wykonujemy mycie parowe różnych powierzchni i urządzeń (szerokie zastosowanie). Wdrażamy system HACCP, czyli zabezpieczanie obiektów przed szkodnikami oraz monitorowanie ich w zakresie systemu HACCP.
Prowadzimy sklep wyposażony w preparaty do dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. W naszej ofercie znajdują się sprawdzone środki, dzięki którym skutecznie pozbędziesz się problemu.
Atrakcyjne ceny, doradztwo, własna flota samochodowa- to wszystko, sprawia, że warto skorzystać z naszych usług.

Prowadzimy telefoniczne i osobiste bezpłatne doradztwo w zakresie zwalczania szkodników.

Historia firmy

Firma Centrus powstała w Lublinie w 1989 roku, od początku zajmujemy się usługami
dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji, i w tego typu zabiegach się wyspecjalizowaliśmy i zgromadziliśmy dużo wiedzy i doświadczeń. Wraz z rozwojem firmy zakres usług został rozszerzony, między innymi ze względu na coraz większy wymóg zapewnienia jak najlepszej ochrony sanitarnej budynków.

Obecnie zajmujemy się wdrażaniem systemów zabezpieczeń przed szkodnikami, w ramach GHP-GMP (Dobrej Praktyki Higienicznej), zgodnie z nowymi wymaganiami sanitarnymi oraz cały system kontroli i obsługi systemu HACCP zgodnie z jego zasadami, łącznie z wprowadzeniem pełnej dokumentacji.
Oferujemy stały nadzór sanitarny nad obiektem, zabezpieczając go przed szkodnikami i zaopatrujemy w niezbędne produkty myjące i dezynfekujące, by pomóc w utrzymaniu czystości pomieszczeń.

Przeprowadzamy kompleksowe zwalczanie gryzoni, likwidację komarów oraz innych owadów i szkodników, przy użyciu skutecznych i bezpiecznych środków do ich tępienia.

Przez wszystkie lata naszej aktywności na rynku lubelskim usług DDD uzyskaliśmy renomę i opinię solidnego fachowca. Swoją działalnością obejmujemy ok. 70% rynku lubelskiego (z całego województwa lubelskiego). Nadzorujemy ponad trzysta obiektów w zakresie obsługi sanitarnej DDD. Współpracę z nami nawiązali między innymi: Zakład Wielobranżowy „Konkret”, Zakład wielobranżowy „Lub-Kom”, Stowarzyszenie sklepów „Razem”, Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej w Kraśniku, Hotel „Europa”, Szpitale w Dęblinie oraz w Opolu Lubelskim, S.M. „Czechów”, S.M. „Czuby”, oraz wiele innych firm, sklepów, restauracji i barów.

Od wielu lat należymy do Polskiego Stowarzyszeniu Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji i Deratyzacji i dbamy o rozwój kompetencji naszych pracowników, rzetelnie szkoląc ich w zakresie ich obowiązków i wykonywanych przez nas usług. Uczestniczyliśmy w wielu szkoleniach, między innymi na temat diagnostyki insektów i drobnoustrojów chorobotwórczych i sposobów ich zwalczania; ochrony przed szkodnikami na podstawie normy PN-EN 16636:2015, posiadamy certyfikaty w zakresie zapewnienia jakości zdrowej żywności, w tym certyfikat Pełnomocnika ds. Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności.

W nasz zakres usług wchodzą także: mycie i dezynfekcja zsypów oraz montaż odstraszaczy przeciw ptakom (chodzi tu głównie o gołębie, które zanieczyszczają i oszpecają odchodami elewacje budynków). Pomagamy w zachowaniu czystości pomieszczeń, wykonując zabieg ozonowania, który jest nowoczesną i ekologiczną metodą dezynfekcji, a także usuwania brzydkich, intensywnych zapachów w pomieszczeniach zamkniętych.

Nowością w naszych usługach są zabiegi z użyciem myjni parowej, która wykorzystuje najnowocześniejszą technologię i niezwykle skutecznie usuwa brud, tłuszcz, bakterie, grzyby oraz patogeny i mikroorganizmy, zostawiając przestrzeń po zabiegu, niemal sterylnie czystą. Bardzo dobrze sprawdzają się też w zabiegach mycia zsypów oraz kontenerów na odpady śmieciowe. Myjnie parowe mają wiele zastosowań i mogą być wykorzystywane nie tylko w pomieszczeniach, ale też do odchwaszczania chodników, kostki czy czyszczenia elewacji. Pracujemy na myjniach spalinowych, które są przyjazne dla środowiska, energooszczędne i przy tym skuteczne i przyjazne dla środowiska, ponieważ nie generują ścieków.


W naszej ofercie mamy również sprzedaż sprawdzonych i skutecznych preparatów do dezynfekcji, deratyzacji i dezynfekcji. Możecie zakupić je Państwo w naszym sklepie online lub w sklepie stacjonarnym przy ulicy 1-go Maja 19 w Lublinie. Mamy w ofercie szereg profesjonalnych preparatów na gryzonie, owady, które są bezpieczne w użyciu i przeznaczone również do samodzielnego zastosowania, produkty myjące i dezynfekujące, które spełniają wymogi przepisów sanitarnych i mogą być używane we wszelkiego rodzaju obiektach użyteczności publicznej lub firmach zajmujących się przetwórstwem spożywczym, bary, restauracje, hotele itp. Wszystkie środki są zatwierdzone przez Ministra Zdrowia i posiadają atesty i pozwolenia na ich obrót.

dezynsekcja Lublin

Nasza firma należy do Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji, Dezynsekcji, Deratyzacji.

Partnerzy

deratyzacja Lublindezynfekcja Lublinpluskwy zwalczanie Lublinderatyzacja Lublindezynfekcja Lublindezynsekcja Lublinderatyzacja Lublinpluskwy zwalczanie Lublindezynsekcja Lublin

,,CENTRUS"
Centrum Usług Sanitarnych DDD
Bogdan Hruzewicz

1-go Maja 19
20-410 Lublin

pon. - pt.
8:00 - 16:00