Znajdź nas na Google Map
Facebook
Sklep Centrus
 
Preparaty DDD pod_gora pod_gora
Higienia sanitarna
Oferta
Szkodniki
pod_gora
oferta3
 
oferta2

>

Monitoring, obsługa sklepów i GHP

Zgodnie z wymogami prawymi UE polskie zakłady zajmujące się produkcją i obrotem żywnością musiały wdrożyć system HACCP.

CENTRUS wdraża Program Zwalczania Szkodników w ramach GMP, GHP, HACCP. Monitorujemy prawidłowe funkcjonowanie systemu oraz dostarczamy pełną dokumentację zgodnie z wymaganiami GHP, GMP-HACCP. Powierzonym obiektom zapewniamy stałą ochronę przed szkodnikami.

Jak wygląda nasz program monitorowania obiektów?

•  Kontrola obiektów odbywa się co 4 tygodnie. Od czasu wykonania kompleksowych zabiegów (dezynsekcji i deratyzacji). Dokonywana jest zgodnie z umową i przedstawionym wcześniej harmonogramem obsługi.

•  Osoby odpowiedzialne za zabiegi dezynfekcji, dezynsekcji oraz deratyzacji dostarczają i uzupełniają dokumentację i dzienniki kontroli - zawarte w nich są zalecenia i uwagi na temat stanu sanitarnego obiektu.

•  Zabiegi muszą być potwierdzane przez zleceniodawcę lub inną kompetentną osobę wyznaczoną przez niego w przypadku jego nieobecności.

•  Zamontowane w obiektach stacje trutek oraz stacje deteksowe odpowiadające za monitorowanie insektów są uwzględniane na planach budynków. Dzięki temu osoby odpowiadające za kontrolę obiektów i ich stan techniczny są poinformowane o znajdujących się w nich trutkach oraz innych środkach wykorzystywanych w zabiegach deratyzacji, dezynfekcji i dezynsekcji. Jeśli stacje zostały uszkodzone, są wymieniane na nowe.

•  Istotnym dokumentem w całym procesie jest dziennik kontrolny zabiegów i obsługi kontroli. Służy on również monitorowaniu zamontowanych stacji oraz ocenie stanu sanitarnego budynku. Dziennik pozostaje cały czas do wglądu dla obu stron. Wskazuje aktualny stan insektyzacji i zagrożenia, rejestruje również przeprowadzone zabiegi zwalczania gryzoni i owadów oraz innych szkodników. Z dziennika korzystać mogą służby sanitarne, sprawdzające, czy zagrożenia są prawidłowo usuwane, a obiekt dobrze zabezpieczony przed szkodnikami.


Do góry strony

Stacje DDD

» Stacja KMB

Karmnik na myszy BEST (KMB)

Wymiary: długość: 11cm, szerokość: 8cm, wysokość: 4cm.
Polecamy Państwu niewielki karmnik z twardego, wytrzymałego plastiku. Zaopatrzony jest w specjalną śrubkę, która zabezpiecza przed przypadkowym otwarciem. Można go wstawić pod paletę lub niski regał.

Stacja KMB Stacja KMB Stacja KMB
Stacja KMB Stacja KMB Stacja KMB

Kliknij miniaturkę, aby obejrzeć powiększenie zdjęcia.Do góry strony

» Stacje KAB

Karmnik na szczury BEST (KAB)

Wymiary: długość: 34 cm, szerokość: 9cm, wysokość: 8cm.

Polecamy Państwu niewielki karmnik z twardego, wytrzymałego plastiku. Zaopatrzony jest w specjalną śrubkę, która zabezpiecza przed przypadkowym otwarciem. Można go wstawić pod paletę lub niski regał.

Stacja KAB Stacja KAB Stacja KAB
Stacja KAB Stacja KAB Stacja KAB

Kliknij miniaturkę, aby obejrzeć powiększenie zdjęcia.Do góry strony

» Stacja KB

Stacja KB

Karmnik blaszany (KB)
Wykonany z blachy stalowej (bardzo wytrzymały i trwały, malowany metodą proszkową), zamykany na klucz imbusowy.

Wymiary: długość: 48cm, szerokość: 7cm, wyskość: 9cm.

Stacja KB  Do góry strony


Montaż odstraszaczy

Klientom poszukującym skutecznego sposobu na zniechęcenie ptaków do siadania na gzymsach, parapetach czy wieżach polecamy montaż odstraszacza. Dzięki niemu elewacja budynku będzie chroniona przed brzydkim widokiem ptasich odchodów, na których mogą się rozwijać grzyby i bakterie. Dodatkowo gniazda i odchody ptaków powodują zablokowanie studzienek i rur upustowych. Nie wypływają też dobrze na estetykę budynków, podnosząc koszty ich eksploatacji i odnawiania elewacji.

Odstraszacz ptaków to listwa z bezbarwnego tworzywa wyposażona w ustawione pionowo stalowe szpilki. Urządzenie wykonane jest z najwyższej jakości materiału - jego podstawa wyróżnia się odpornością na warunki atmosferyczne, a szpilki ze stali nierdzewnej są bardzo trwałe.

Dostępne są 2 warianty odstraszaczy ptaków: polski i francuski. Odstraszacz typu polskiego wyposażony jest w 2 równolegle rzędy igieł rozmieszczonych w pięciocentymetrowych odstępach. Natomiast typ francuski ma więcej igieł i chętnie wykorzystywany jest do montowania na rynnach.

Urządzenia te zapewniają skuteczne odstraszanie ptaków i ochronę elewacji budynków, nie czyniąc przy tym ptakom żadnej krzywdy.

Listwy montowane są klejem K+D zawierającym masę uszczelniająco-klejącą na bazie poliuretanów.


foto. Urządzenie do odstraszania ptaków - kliknij miniaturkę zdjęcia, aby obejrzeć jego powiększenie

klej do odstraszaczy K+D Urządzenie do odstraszania ptaków - typ francuski Urządzenie do odstraszania ptaków - typ francuski Urządzenie do odstraszania ptaków - typ francuski
Klej do odstraszaczy K+D typ francuski typ francuski typ francuski
 
  Urządzenie do odstraszania ptaków - typ polski Urządzenie do odstraszania ptaków - typ polski Urządzenie do odstraszania ptaków - typ polski
  typ polski typ polski typ polskiDo góry strony

Mycie i czyszczenie zsypów

W naszej ofercie znajduje się kompleksowy zabieg mycia, czyszczenia i dezynfekcji zsypów. Ściany rur zsypowych myjemy pod ciśnieniem, oczyszczamy ich wewnętrzne powierzchnie i ponownie myjemy oraz przeprowadzamy dezynfekcję. W końcowym etapie zabiegu myta jest dolna powierzchnia komory zsypowej i jej dezynfekcja. Zabieg mycia zsypu wymaga użycia urządzenia czyszczącego i myjącego.» Do góry strony


Formularz kontaktowy »

Zapraszamy do korzystania z naszego formularza kontaktowego. Jeśli są Państwo zainteresowani takimi naszymi usługami jak dezynfekcja, deratyzacja oraz dezynsekcja, jak również systemami HACCP, chętnie przedstawimy szczegóły naszej oferty. Prowadzimy skuteczne zwalczanie gryzoni oraz innych szkodników na terenie Lublina i okolic.


Imię i nazwisko*:
Firma:
Państwo*:
Kod pocztowy*:
Miejscowość*:
Ulica*:
Telefon:
E-mail:
Treść wiadomości*:


Strona główna » Preparaty DDD » Higiena sanitarna » Oferta » Szkodniki » Do góry strony
do góry strony