Znajdź nas na Google Map
Facebook
Sklep Centrus
 
Preparaty DDD pod_gora pod_gora
Higienia sanitarna
Oferta
Szkodniki
pod_gora
Preparaty DDD

Preparaty do deratyzacji:

ddd

>

Preparaty do deratyzacji » do dezynfekcji » do dezynsekcji » inne » stacje DDD

Rat killer super

Zastosowanie: Preparat w formie granulatu do bezpośredniego wykładania na bazie mieszaniny produktów zbożowych, wabiących substancji hormonalnych oraz substancji mumifikujących. Zawiera 0,005% bromadiolonu (antykoagulant). Niezwykle skuteczny w zwalczaniu szczurów i myszy, doskonały w każdych warunkach.

Preparaty do deratyzacji - RAT KILLER SUPER


Normix AT

Granulat przeznaczony do zwalczania karczownika ziemnowodnego(Arvicola terrestris) oraz innych gryzoni normikowatych i myszowatych. Preparat można stosować w uprawach rolniczych, szkółkach leśnych. Substancja czynna - 0,001% polbrodifakum - antykoagulant.

NIRMIX-AT GR zawiera specjalnie dobraną przynęte pokarmową, szczególnie odpowiadającą upodobaniom smakowym karczownika ziemnowodnego. Jest preparatem jednodawkowym, to znaczy działa po jednorazowym spożyciu kilku gramów preparatu. Zwalcza gryzonie odporne na inne antykoagulanty.

Preparaty do deratyzacji - NORMIX AT

NORMIX-AT GR jest preparatem bezpiecznym dla człowieka i środowiska. Posiada dodatek hamujący łaknienie, który ogranicza kumulację antykoagulanta w organizmie i zapobiega zatruciom wtórnym. Dzięki temu nie ma potrzeby zbierania i likwidowania padłych gryzoni. Zawartość tzw. "gromaxu" - niezwykle gorzkiej substancji zabezpiecza preparat przed spożyciem przez człowieka a dodatek wosku chroni przed wilgocią.


Do góry strony

Normix GR

Zastosowanie: Granulat przeznaczony do zwalczania nornika polnego, myszy zaroślowej, myszy polnej, karczownika ziemnowodnego i drobnych myszowatych w uprawach rolniczych, sadowniczych, szkólkachleśnych oraz ogródkachdziałkowych. Zawiera 0,.001% polbrodifakum (antykoogulant).

Preparaty do deratyzacji - NORMIX GR
 • zwalcza gryzonie odporne na inne antykoogulanty,
 • zwalcza gryzonie po jednorazowym spożyciu - gryzonie giną już po kilku dniach,
 • najbardziej bezpieczna dla człowieka substancja czynna,
 • specjalnie dobrana dla człowieka baza smakowa - norniki chętnie spożywają preparat, mimo obecności świeżej paszy (badania prowadzone przez IOR Poznań),
 • dodatek hamujący łaknienie - norniki jedzą preparat przez jeden dzień, w ten sposób nie następuje kumulacja dużych dawek w organizmie gryzonia,
 • nie wywołuje zatruć wtórnych - spożycie preparatu przez ptaki nie wywołuje reakcji toksycznej (badania w ZOO w Chorzowie),
 • zabezpieczenie przed przypadkowym spożycie - dodatek GORMAX-u (wstrętnie gorzkiej substancji) uniemożliwia przypadkowe spożycie przez ludzi,
 • specjalnie dobrana wielkość i kolor granulki - nieatrakcyjny dla ptaków oraz nieciekawy dla dużych ssaków,
 • odporny na działanie wilgoci i wody - przynajmniej przez 7-10 dni.

Sposób użycia: Wysiewać siewnikiem w dawce 8-12 kg/h lub punktowo w dawce 15-40 gr. tak, aby jeden punkt przypadał na 40m2 powierzchni (lub za pomocą dozownika mechanicznego NORMIX).


Do góry strony

Racumin pasta

Preparat gryzoniobójczy w posytaci gotowej trutki. Zawiera 0,0375% kumatetrarylu związku z grupy antykoagulantów oraz bitrex substancję gorzką, zapobiegającą przypadkowemu spożyciu.
Zastosowanie: RACUMIN PASTA jest preparatem przeznaczonym do zwalczania szczurów opraz myszy domowych we wszystkich praktycznie miejscach ich występowanai, także w tych o dużej wilgotności jak wysypiska śmieci, kanały ściekowe, budynki inwentarskie itp.

Preparaty do deratyzacji - RACUMIN PASTA

Szczególnym walorem trutki jest wyjątkowo duża i długotrwała atrakcyjność, połączona z odpornością na działanie wody, wilgoci, kurzu i pleśni. Działanie trutki kumuluje się w ciągu kolejnych dni jej pobierania, ale jużz w czasie pierwszego spożycia gryzonie zjjadają z reguły tyle pasty RACUMIN, że dla skutecznego działania nie jest konieczne dalsze jej spożywanie. Śmierć gryzoni następuje zazwyczaj po około 3-5 dniach.


Do góry strony

Rat killer pasta

Zastosowanie: Preparat przeznaczony do zwalczania szczurów i myszy w pomieszczeniach zamkniętych. Zawierający 0,004% pol-broditatum (związek z grupy antykoagulantów) oraz sól denatonium - związek bardzo gorzki zapobiegający przypadkowemu spożyciu trutki przez człowieka.

Preparaty do deratyzacji - RAT KILLER PASTA

Sposób użycia: Rat Killer Perfect Pasta należy wykładać w płytkich naczyniach lub do stacji trutek służących specjalnie do stosowania tego preparatu. Trutke należy wykładac w miejscach występowania gryzoni: w pobliżu ich kryjówek i na drogach przebiegu, w miejscach spokojnych i suchych. Przy zwalczaniu szczurów trutkę należy rozłożyć porcjami po ok. 40 g. (4 saszetki po 10g ) w odległości co 5-10m. Przy zwalczaniu myszy trutkę należy wykładać porcjami po ok. 20g.(2 saszetki po 10g.) w odłegłości co 2-5m. trutkę należy systematycznie uzupełniać aż do momentu całkowitego wytępienia gryzoni, co następuje po ok. 2 tygodniach od wylożenia trutki. Gryzonie zaczynają podać po 4-5 dniach od zjedzenia trutki.


Do góry strony

Rat killer perfect

Zastosowanie: Preparat w formie różowego granulatu zawierający 0,003% (brodifakum - jednodawkowy antykoagulant). Preparat przeznaczony jest do zwalczania szczurów i myszy. Gryzonie giną po spożyciu dwukrotnie mniejszej dawki w porównaniu do preparatółw opartych na innych antykoagulantach.

Preparaty do deratyzacji - RAT KILLER PERFECT

Sposób użycia: Wykładać w płytkich naczyniach w pobliżu kryjówek lub na drogach przebiegu gryzoni w porcjach 30-60 g granulatu co 5-10 m (szczury) lub 15-20 g co 2-5 m (myszy). Trutkę uzupełniać aż do całkowitego zwalczenia gryzoni (ok.10 dni). Sześć perfekcyjnie dobranych elementów, decydujących o tym iż preparat należy do ścisłej czołówki rodentycydów w świecie.

 • najlepiej dobrana baza smakowa dla gryzoni (93-97% zjadliwości w stosunku do paszy standardowej w doświadczeniach Instytutu Przemysłu Organicznego w Pszczynie),
 • optymalna wielkość granulki oraz jej twardość dobrana empirycznie, tak aby uzyskać maksymalną zjadliwość u szczurów, starannie dobrana zawartość substancji czynnej, tak aby skrócić czas akcji deratyzacyjnej z 14 do 9-10 dni, aby nie wzbudzić nieufności u szczurów (preparat powoduje pierwszą śmiertelność gryzoni po 4 dniach od spożycia),
 • optimum ekonomiczne - najlepszy efekt za najniższą cenę w przeliczeniu na jednego szczura,
 • najlepsze substancje mumifikujące, hamujące rozkład gnilny padłych gryzoni,
 • najlepsze zabezpieczenie przed przypadkowym spożyciem człowieka przez dodatek Gormaxu (bardzo gorzkiej substancji).

Produkt biobójczy, należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności.
Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.


Do góry strony

Rat killer perfect kostka

Zastosowanie: preparat gryzoniobójczy w formie kostek woskowych zawierających jako substancje czynna: - brodifacoum 0,003% i denatonium - substancję niezwykle gorzką mającą za zadanie uniemożliwic przypadkowe spożycie przez ludzi i zwierzęta domowe.

Preparaty do deratyzacji - RAT KILLER PERFECT KOSTKA

Brodifaccum jest najskuteczniejszym antykolegulantem II generacji, preparat jest jednodawkowy. Forma kostki woskowej pozwala na stosowanie preparatu w miejscach wilgotnych i mokrych na zewnątrz budynków. preparat swietnie nadaje się do monitoringu gryzoni w systemie HACCP.
Kostki woskowe maja niebieski kolor - niewidoczny dla ptaków, poprzez to są dla nich bezpieczne. Kostka waży około 15g.

Produkt biobójczy, należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności.
Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.


Do góry strony

Rattox BB

Zastosowanie: Jednodawkowy preparat gryzoniobójczy w postaci kostki zabezpieczonej woskiem przeznaczony do zwalczania szczurów i myszy.
Zawiera 0,0016% (antykoagulant) i cholekalcyferol 0,05% (wit. D3). Łączy w sobie następujące cechy:

Preparaty do deratyzacji - RATTOX BB
 • zwalcza gryzonie odporne na inne antykoagulanty,
 • zawiera substancje gorzką jako zabezpieczenie przed przypadkowym spożyciem,
 • wyjątkowo atrakcyjny smakowo dla gryzoni,
 • zawiera dodatek hamujący łaknienie, co ogranicza zużycie preparatu i zmniejsza koszty deratyzacji,
 • odporny na działanie wilgoci: testowany w okresie 2 miesięcy na zewnątrz budynku, w warunkach zmiennej pogody zachował swoją konsystencję oraz wszystkie właściwości smakowe i gryzoniobójcze,
 • optimum ekonomiczne, to najlepszy efekt za najniższą cenę w przeliczeniu na jednego gryzonia.

W przeprowadzonych badaniach labolatoryjnych preparat wykazał 100% skuteczności po jednorazowym spożyciu 4g preparatu przez gryzonie.

Sposób użycia: Preparat wykładać w karmnikach lub płytkich naczyniach. Do zwalczania szcurów umieszczać 1-2 kostki w odległości co 5-10 m, do zwalczania myszy wykładaćc 1 kostkę co 5m. Spożytąa trutkę należy systematycznie uzupełniać, aż do całkowitego wytępienia gryzoni, co następuje w ciągu 10-14 dni od rozpoczęcia deratyzacji.

Produkt biobójczy, należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności.
Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.


Do góry strony

Toxanox plus

Zastosowanie: Preparat w formie trutki płynnej, zawierający 0,5% soli sodowej warfaryny oraz 0,15% soli sodowej kumatetralylu (antykoagulant). Preparat przeznaczony do zwalczania szczurów i myszy (również gryzoni odpornych na warfarynę), polecany w miejscach o łatwym dostępie do suchych produktów i utrudnionym dostępie do wody. Dodatek substancji gorzkiej eliminuje niebezpieczeństwo przypadkowego spożycia przez człowieka.

 

Preparaty do deratyzacji - TOXANOX PLUS

Sposób użycia: Jedną cześć preparatu i jedną część czystej wody dokładnie wymieszać. Następnie 30g świeżego chleba (lub innej podobnej przynęty: pączki, ciasto) zwilżyć 3g (jedna mała łyżeczka) rozcieńczonego TOXANOX-u. Trutkę wykładać w niskich naczyniach i uzupełniać codziennie, aż do momentu całkowitego wytępienia szkodników (7-14 dni).Do góry strony

Polecamy preparaty:

» do dezynfekcji » do dezynsekcji » inne » stacje DDD »Strona główna » Preparaty DDD » Higiena sanitarna » Oferta » Szkodniki » Do góry strony
do góry strony