Usługi

Dezynsekcja

Wykonywanie zabiegów środkami chemicznymi, jak i naturalnymi, mającymi na celu zwalczanie wszelkiego rodzaju insektów biegających / pełzających, a także tych fruwających.
Zabieg wykonywany jest metodami:

 • tradycyjnego oprysku
 • żelowania
 • fumigacji (gazowania)
 • odymiania
 • ozonowania (zabija m.in. roztocza, pluskwy, rybiki, mrówki itd.).
 • zamgławiania
 • parowe likwidowanie pluskiew

Deratyzacja

Zwalczanie wszelkiego rodzaju gryzoni metodami chemicznymi, w postaci trutek w  formie zboża zatrutego, granulatu, pasty, kostek. Bardziej naturalne formy w postaci żywołapek czy stacji lepowych na gryzonie, które pełnią również rolę żywołapek.

Dezynfekcja

Jest to niszczenie drobnoustrojów takich jak bakterie, wirusy i grzyby. Dezynfekcji poddaje się pomieszczenia, powierzchnie lub przedmioty skażone mikroorganizmami chorobotwórczymi.
Zabiegi dezynfekcji wykonujemy metodami:

 • metodę chemiczną, środkami do tego specjalnie przeznaczonymi
 • ozonowania
 • zamgławiania
 • tradycyjnego oprysku
 • dezynfekcja za pomocą myjni parowej  - wytwarza bardzo wysoką temperaturę (powyżej 100 stopni C).
 

Ozonowanie i dezodoryzacja

Ozon składa się z trójatomowych cząsteczek tlenu O3. Ma silne działanie o właściwościach sterylizacyjnych, niszczy bakterie i wirusy, grzyby. Spełnia też role usuwania przykrych zapachów, skutecznie je neutralizując. Używamy w tym celu nie tylko ozonatora, ale również mobilnej myjni parowej, która dzięki swoim właściwościom eliminuje przykre zapachy bez użycia chemii.
Zabieg dezodoryzacji wykonuje się urządzeniami do zamgławiania, a także metodą tradycyjnego oprysku.

Odstraszanie ptaków

Odstraszanie ptaków

Zajmujemy się montowaniem odstraszaczy ptaków (kolców) na różnego rodzaju budynkach, elewacjach, gzymsach itp. które skutecznie chronią zabezpieczoną powierzchnię. Ochrona ta zapobiega namnażaniu się grzybów i bakterii znajdujących się w odchodach ptasich, a także insektów ptasich typu: ptaszyniec, obrzezek gołębi (inaczej zwany kleszcz), gryzek, pchły ptasie. Mogą one nachodzić do pomieszczeń mieszkalnych czy użyteczności publicznej. Oprócz tego możemy zastosować tzw. krążki z pastą odstraszające gołębie.
Są one bardzo bezpieczne dla środowiska i dla człowieka. Jedne odstraszają ptactwo zapachem, a drugie i zapachem, i wyglądem, oraz widzialne są przez gołębie jako ogień.

Dezynfekcja Lublin

Mycie, czyszczenie i dezynfekcja pionu zsypowego oraz komór śmieciowych, altan śmietnikowych

Usługi wykonywane są głównie w budynkach mieszkalnych tam, gdzie znajdują się zsypy i komory zsypowe / śmieciowe.
Zabiegi polegają na myciu, czyszczeniu pionów zsypowych z resztek zabrudzenia, a następnie ich dezynfekowaniu. Ten sam proces zabiegów dotyczy komór śmieciowych.
Ściany rury zsypowej zostają obmyte środkiem myjącym pod ciśnieniem na całej je długości, co powoduje obmycie jej z resztek zabrudzenia, następnie wykonujemy mycie i dezynfekcję pionu.
Pracujemy na nowych technologicznie urządzeniach. 

 
Mobilna myjnia parowa

Mobilna myjnia parowa

Czyszczenie za pomocą pary suchej i mokrej. Zastosowanie ma w hotelach, obiektach gastronomicznych np. czyszczenie urządzeń kuchennych. Do czyszczenia urządzeń / maszyn przemysłowych, posiada zastosowanie również w przestrzeniach publicznych, typu czyszczenia elewacji, kostki brukowej, pojemników komunalnych, pomników itp. Stosuje się również w komunikacji publicznej, czyli pojazdów, typu policyjne, wojskowe, karetki, autobusy, trolejbusy, pojazdy pływające itp.

Dezynsekcja Lublin

Zabezpieczanie obiektów przed szkodnikami zgodnie z wymogami HACCP

Jak wygląda nasz program monitorowania obiektów? 

 • Kontrola obiektów odbywa się co 4 tygodnie. Od czasu wykonania kompleksowych zabiegów (dezynsekcji i deratyzacji). Dokonywana jest zgodnie z umową i przedstawionym wcześniej harmonogramem obsługi.
 • Osoby odpowiedzialne za zabiegi dezynfekcji, dezynsekcji oraz deratyzacji dostarczają i uzupełniają dokumentację i dzienniki kontroli - zawarte w nich są zalecenia i uwagi na temat stanu sanitarnego obiektu.
 • Zabiegi muszą być potwierdzane przez zleceniodawcę lub inną kompetentną osobę wyznaczoną przez niego w przypadku jego nieobecności.
 • Zamontowane w obiektach stacje trutek oraz stacje deteksowe odpowiadające za monitorowanie insektów są uwzględniane na planach budynków. Dzięki temu osoby odpowiadające za kontrolę obiektów i ich stan techniczny są poinformowane o znajdujących się w nich trutkach oraz innych środkach wykorzystywanych w zabiegach deratyzacji, dezynfekcji i dezynsekcji. Jeśli stacje zostały uszkodzone, są wymieniane na nowe.
 • Istotnym dokumentem w całym procesie jest dziennik kontrolny zabiegów i obsługi kontroli. Służy on również monitorowaniu zamontowanych stacji oraz ocenie stanu sanitarnego budynku. Dziennik pozostaje cały czas do wglądu dla obu stron. Wskazuje aktualny stan insektyzacji i zagrożenia, rejestruje również przeprowadzone zabiegi zwalczania gryzoni i owadów oraz innych szkodników. Z dziennika korzystać mogą służby sanitarne, sprawdzające, czy zagrożenia są prawidłowo usuwane, a obiekt dobrze zabezpieczony przed szkodnikami.
pozostałe prace porządkowe

Inne / pozostałe prace porządkowe

Podejmujemy się innych zleconych nam działań, mających na celu doprowadzenia do czystości miejsc trudno zabrudzonych, np. poddasza zanieczyszczone przez ptaki.

Zależy nam na dobrej opinii, stąd dokładamy wszelkich starań, by świadczone przez nas usługi były jak na najwyższym poziome i wpływały na zadowolenie oraz satysfakcję naszych klientów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl